Zanim się pojawiłeś, Perełka i Uciekaj szybko, wróć późno na spotkaniu DKK w Lasocinie 23.05.2017r.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
29 maja 2017

Zanim się pojawiłeś Jojo Moyes to poruszająca historia dwojga młodych ludzi – Lou i Willa. Młoda Lou Clark wiedzie dosyć spokojne życie pracując w kawiarni „Bułka z Masłem". Jednak pewnego dnia okazuje się, iż jej ulubiona kawiarnia bankrutuje, a ona musi szukać nowej pracy.

Dziwnym zrządzeniem losu zostaje opiekunką młodego i bogatego bankiera.  Nie jest to jednak zwyczajny podopieczny. Will Traynor dawniej wiódł bardzo beztroskie życie przepełnione luksusem i rozrywkami. Jednak wszystko zmienił  wypadek motocyklowy, którego był uczestnikiem i który już na zawsze przykuł go do wózka inwalidzkiego. Dla Willa wszystko teraz staje się błahe i pozbawione sensu, jego celem staje się skrócenie swoich cierpień poprzez poddanie się zabiegowi eutanazji. Zadaniem Lou jest rozbudzenie w Willu chęci do życia. Jak potoczą się ich losy? Czy spotkanie tych dwojga ludzi będzie przełomem dla każdego z nich? Czy misja Lou się powiedzie? Czy my sami możemy bawić się w Boga, decydując, kiedy odejdziemy z tego świata?

       Klubowiczki zgodnie stwierdziły, że jest to książka jak najbardziej godna polecenia i oby było więcej takich pozycji. Dwie pozostałe powieści nie przypadły do gustu naszym czytelniczkom, gdyż były albo za nudne, albo za zbyt zagmatwane, a może przyćmiła je Jojo Moyes historią Lou i Willa?

       Na następne spotkanie wybrałyśmy P.S. Kocham Cię Cecelii Ahern.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-05-29
Data publikacji:2017-05-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Sławomir Rafał Zapalski
Liczba odwiedzin:669