Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Witolda Gombrowicza w Ożarowie, ul. Spacerowa 12

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Witolda Gombrowicza w Ożarowie, ul. Spacerowa 12

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Witolda Gombrowicza w Ożarowie, ul. Spacerowa 12

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Witolda Gombrowicza w Ożarowie, ul. Spacerowa 12

Wakacje 2021 – Filia biblioteczna w Lasocinie

Dobiegł końca wakacyjny cykl spotkań dla dzieci z książką, przygodą i rozrywką w Filii bibliotecznej w Lasocinie. Czy słońce czy deszcz, u nas zawsze było pogodnie i wesoło, gdyż bibliotekarki przygotowały specjalną ofertę różnorodnych działań animacyjnych dla najmłodszych spędzających lato na wsi, które pozwoliły na twórcze i czynne spędzenie wolnego czasu. 

Hasłem przewodnim cyklu wakacyjnych spotkań było Po Polsce i świecie podróże małe i duże. Zajęcia te były alternatywą dla siedzącego trybu życia a nasi milusińscy przekonali się, że każda wizyta w bibliotece może być wspaniałą przygodą.

Na dzieci czekało bardzo wiele atrakcji: kreatywne zabawy i gry edukacyjne, zajęcia plastyczne, taneczne i sportowe, warsztaty kulinarne i chemiczne, turnieje gier planszowych, konkursy sportowe, zajęcia sprawnościowe, quizy i in. W trakcie zajęć uczestnicy  poznawali także ciekawe miejsca naszego kraju i państw europejskich i odbywali wirtualne podróże  po Polsce i świecie. Najmłodsi czytelnicy z ogromnym zaangażowaniem tworzyli  dzieła artystyczne i rozwijali zdolności plastyczne i manualne. Chętnie również uczestniczyli i zacięcie rywalizowali w rozgrywkach i grach sportowych. 

Codzienne zajęcia edukacyjne dla najmłodszych, połączone były z głośnym czytaniem książek z naszej biblioteki.

Tegoroczne zajęcia wakacyjne w bibliotece  miały na celu rozbudzenie potrzeb czytelniczych małych użytkowników biblioteki oraz rozwijanie ich wyobraźni. Dzięki przygotowanym propozycjom dzieci spędzające wakacje w domu, mogły wypełnić swój wolny czas twórczą i jednocześnie przyjemną, wesołą zabawą. Wakacyjne spotkania po raz kolejny potwierdziły, że biblioteka nie jest cichym i nudnym miejscem. 

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Dziękujemy za obecność i aktywność  podczas zajęć. Było nam bardzo miło pracować z tak fantastycznymi dziećmi a teraz… prezentujemy fotorelację z wakacyjnych zajęć w bibliotece.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-08-24 07:54:34przez:
Opublikowano:2021-08-24 00:00:00przez: Sławomir Rafał Zapalski
Podmiot udostępniający: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Witolda Gombrowicza w Ożarowie
Odwiedziny:169

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.